MATRAC LATEX COMFORT DORMISAN

589.001,178.00

Ortopedický matrac LATEX COMFORT ….pre jedinečný pocit komfortu

Luxusný matrac, ktorého jadro je tvorené z latexu, jedným z najlepších materiálov pre kvalitný spánok a oddych, sa vyznačuje vynikajúcimi ortopedickými vlastnosťami. Jeho špeciálna vnútorná štruktúra umožňuje správnu transpiráciu vlhkosti a teploty z matraca a pokožky tela. Priečne zárezy na vrchnej a spodnej strane jadra zabezpečujú antidekubitnú funkciu, zvyšujú elasticitu matraca a zároveň aj jeho prevzdušnenie.

Základom peny Latex, je prírodný kaučuk ktorá má jedinečné anatomické vlastnosti, zaručuje primeranú klimatizáciu a dokonalú oporu tela. Latexové matrace vynikajú vysokou životnosťou a tvarovou stálosťou, za ktorú ďakujú nadpriemernej elasticide samotného latexu. Materiál odoláva plesniam a roztočom, je hypoalergénny, hygienický, ekologický a časom nedeformovateľný.

Unikátny snímateľný poťah z látky Bamboo je obohatený o prírodné bambusové termo vlákna, ktoré vo vysokej miere pohlcujú nežiadúcu vlhkosť a tak prinášajú počas oddychu pocit sviežosti a čistoty. Poťah má taktiež antimikrobiálnu, antiroztočovú a antibakteriálnu úpravu. Na vrchnej strane poťahu je navyše praktický snímateľný chránič, ktorý je možné v prípade potreby vyprať. Matrac LATEX je vhodný pre všetky vekové skupiny.

– využitie matraca obojstranné

– doporučené uloženie: pevné alebo polohovateľné rošty do 30°C

– celková výška matraca 22 cm

– ortopedická záťaž do 130 kg

– tvrdosť matraca 3 stupeň – stredne tvrdý

– akýkoľvek rozmer matraca sa vyrobí do 24 hodín

v prípade záujmu o atypický rozmer matraca ( napr. 83×195 cm) nás kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom

– matrace sú balené vákuovo (teda skomprimované a stočené)  v kartóne

Postup pri rozbaľovaní matraca:

-opatrne odbaľte vrchnú fóliu, do ktorej je matrac zabalený ( nepoškoďte poťah ostrým predmetom )
-matrac po odbalení fólie ihneď nadobudne pôvodnú veľkosť
-uložte ho do postele, alebo postavte na užšiu stranu
-otvorená bunková štruktúra matraca bude 24 hodín naberať vzduch, preto matrac používajte až po 24 hodinách od jeho rozbalenia

– záruka 8 rokov

– Slovenský výrobca s 20. ročnými skúsenosťami

– ku každému matracu darček: podložka pod matrac podľa rozmeru matraca + celoročný paplón 140×200 cm (od šírky matraca 160 cm – 2ks paplónov) + doprava zdarma

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka: