DETSKÝ SET DO POSTIEĽKY NEONATO DORMISAN

115.00

Detský set Neonato…praktický luxusný celoročný spací set matraca, vankúša a prikrývky určený pre najmenších

Matrac NEONATO je detský matrac, ktorého jadro je tvorené z kvalitnej vysoko odolnej peny Sonnocell N25. Materiál je antialergický a priedušný, podporuje zdravý spánok dieťaťa. Poťah matraca je vyrobený z prírodnej 100% bavlny. Nie je odnímateľný, preto ho odporúčame používať spolu s nepremokavou plachtou, prateľnou pri teplote až do 90°C.

Na predĺženie životnosti matraca odporúčame používať našu nepremokavú plachtu prateľnú až do 90°C. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO-TEX.

Detský vankúš NEONATO z pamäťovej peny Sonnocell Visco Memory odporúčame pre deti od narodenia do 3 rokov. Vďaka elastickej pamäťovej pene sa dokáže dokonale prispôsobiť tvaru detskej hlávky a napomáha tak k jej prirodzenému tvarovaniu. Jadro vankúša má perforácie, ktoré neohrozia dýchanie pri spánku na brušku, preto je pre bábätko bezpečný. Vrchný bavlnený poťah je odnímateľný a je možné ho prať v pračke. Všetky použité materiály majú certifikát OEKO-TEX.

Detská prikrývka NEONATO je vyrobená z prírodných materiálov, a to bavlny a 100 % ovčej vlny MERINO. Vďaka jej termoregulačným a hydroskopickým vlastnostiam zaručuje pokojný spánok po celý rok – v zime dokáže príjemne zahriať a v lete poskytne chladivý efekt. Vlákna Merino sú jemné a nedráždia pokožku. Preto je ideálna aj ako podložka do postieľky alebo kočiara. Je možné ju používať aj s klasickými detskými návliečkami.

Rozmer:

matrac Neonato – 60x120x8 cm

vankúš Neonato – 26×50 cm

prikrývka Merino Neonato – 100×140 cm

Slovenský výrobca s 20. ročnými skúsenosťami