V našom e-shope nájdete širokú ponuku:

  • darčekových a dekoračných predmetov
  • ortopedické matrace a doplnky

Vyberte si zo širokej ponuky dekorácii a to podľa:

– materiálu

– moderných vzorov

– farby

Fotografie produktov sú skutočné.

 

Ako si vybrať matrac:

Tajomstvo kvalitného spánku je správny matrac. V prípade nesprávneho výberu sa môže z vášho matraca stať váš nepriateľ. Naopak kvalitný matrac môže pomôcť s bolesťami chrbtice a krku.

Špeciálna SONNOCELL pena s otvorenou štruktúrou, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou priedušnosťou a výbornou stálosťou tvaru. Pena Sonnocell sa oproti klasickej PUR pene vyznačuje väčšími pórmi, preto je priedušnejšia a má lepšie elastické vlastnosti. Matrace z tejto peny majú dobré ortopedické a ergonomické vlastnosti, sú komfortnejšie a lepšie kopírujú krivky tela. Vyznačujú sa tiež dlhou životnosťou a vysokou kvalitou spánku.

Pena LATEX, základom je prírodný kaučuk, má jedinečné anatomické vlastnosti. Pridané syntetické materiály a technológie zaisťujú vynikajúce ortopedické vlastnosti matraca a spĺňajú požiadavky aj najnáročnejších zákazníkov. Pena Latex zaručuje primeranú klimatizáciu a dokonalú oporu tela. Materiál odoláva plesniam a roztočom, je hypoalergénny, hygienický, ekologicky a časom nedeformovateľný.

Pena SONNOCELL VISCO MEMORY, unikátna pamäťová pena dokáže kopírovať telo nielen na základe hmotnosti človeka, ale optimálne prispôsobí tvar podľa jeho telesnej teploty. Dochádza tak k rovnomernému rozloženiu váhy organizmu. Vďaka efektu tzv. “pomalého vracania sa” obmedzujú protitlak na exponovaných miestach a dokonale kopíruje krivky tela. Pena Sonnocell Visco Memory je zárukou maximálne komfortného spánku.

U penových matracov sa môžete stretnúť s tzv. hustotou jadra, ktorá sa udáva v kg/m3. Čím je hustota jadra vyššia, tým je matrac tvrdší.

Ak spíte na chrbte odporúčame stredne tvrdý  alebo tvrdý matrac.

Ak spíte na bruchu odporúčame mäkký alebo stredne tvrdý matrac.

Ak spíte na boku odporúčame mäkký alebo stredne tvrdý matrac so špeciálnymi úpravami pre spanie na boku.

Pre alergikov odporúčame matrace s poťahovou látkou, ktorá obsahuje striebro.

Potrebujete matrac s vysokou nosnosťou odporúčame matrace do nosnosti 150 – 170 kg

Či už hľadáte matrac 80×200 cm, 90×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm alebo akéhokoľvek rozmeru, tu ho nájdete, a zaručí vám pokojný a ničím nerušený spánok.

Pri výrobe matracov sa kladie dôraz na materiály najvyššej kvality a spracovanie pomocou najnovších technológií. Preto garantovaná kvalita ortopedických matracov trvá až 8 rokov.

U nás nájdete matrace šité na mieru s rýchlym dodaním, darčekom a dopravou zdarma od slovenského výrobcu s 20.ročnými skúsenosťami!

Matrace neskladujeme šijú sa podľa Vašej objednávky na mieru !!!!!!

 

Kamenná predajňa Decor Dom bytové doplnky sa nachádza na ulici Levočskej č.38 v Prešove (pri OD Kaufland)